Dzień Przedszkolaka

• 2022-09-29 13:43:42
  • Przedszkole, Uroczystości

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. Z tej  okazji we wtorek, 20 września, wszystkie dzieci z Samorządowego Przedszkola w Gniewinie, obchodziły ten dzień w Hali Widowiskowo-Sportowej i świetnie się bawiły.

Dzień Przedszkolaka

Był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Panie przygotowały dla swoich milusińskich mnóstwo niespodzianek. Były wspólne tańce przy największych przebojach dla dzieci przeplatane konkurencjami sportowymi. Zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy na dmuchańcach. Wielką radość sprawiły dzieciom również stoiska z watą cukrową oraz popcornem, do których  ustawiały się długie kolejki. Z okazji Dnia Przedszkolaka życzyłyśmy Dzieciom, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą.